حجت الاسلام مجتبی مظلومی مراغه ای - 90

اختتامیه نخستین جشنواره ادبی طلاب آذربایجان شرقی

اختتامیه نخستین جشنواره ادبی طلاب آذربایجان شرقی

دوشنبه 18 بهمن 1389

مراسم اهدای جوایز اولین جشنواره ادبی بسیج طلاب حوزه های علمیه استان آذربایجان شرقی برگزار شد ، مراسم اهدای جوایز اولین جشنواره ادبی بسیج طلاب در سالن اجتماعات حوزه علمیه ولیعصر تبریز با حضور اساتید حوزه های استان و مسئولین بسیج طلاب برگزار شد.

انقلاب اسلامی نقطه عطفی خیزش های اسلامی

انقلاب اسلامی نقطه عطفی خیزش های اسلامی

دوشنبه 11 بهمن 1389

پیروزی انقلاب اسلامی در بهمن سال ۱۳۵۷ نقطه عطفی در خیزش های اسلامی سده اخیر بویژه جهان تشیع است. انقلاب ایران به لحاظ داشتن ماهیت اسلامی و اهداف دینی در همان دوران اولیه تولد خود، دل های آحاد مسلمانان از مذاهب اسلامی را به خود جلب کرد و بارقه ای از امید آفرید و این همه به خاطر آن بود که انقلاب ایران پرچمدار اسلام یعنی آرمان و آرزوی بیش از یک میلیارد مسلمان شده بود. قبل از انقلاب اسلامی مسلمانان در هر نقطه ای از جهان نسبت به مسلمانی خود احساس شرم می کردند و اسلام دینی مرده بود که  هیچ تاثیری در زندگی مسلمانان نداشت و حتی نمی توانست قلوب افراد دیگری را برای گرایش به اسلام تحت تاثیر خود قرار دهد.. بسیاری از مفاهیم و آموزه های دینی در کنج کتابخانه ها خاک می خوردند و بسیاری از ارزش های اسلامی منسوخ می شدند و از اسلام جز پوسته ای ظاهری که بیشتر به کار فردی و شخصی می آمد، چیزی باقی نمانده بود.

حضور در برنامه گونش انتظاری

حضور در برنامه گونش انتظاری

سه شنبه 06 مهر 1389

به گزارش MARAGHEHEI.IR، مجتبی مظلومی مراغه ای در برنامه تلویزیونی گونش انتظاری که هر هفته جمعه از شبکه سهند سیمای آذربایجان شرقی پخش می شود، حضور یافت و در این برنامه شرکت کرد.

به علت اینکه این برنامه از قبل ضبط می شود هنوز زمان پخش آن مشخص نیست.

افتتاح دفتر هفته نامه مکیال در مراغه

افتتاح دفتر هفته نامه مکیال در مراغه

دوشنبه 03 خرداد 1389

به گزارش هفته نامه مکیال از تبریز ، دفتر این هفته نامه در شهرستان ویژه مراغه افتتاح شد ، این نشریه شهرستانی که پیش از این با نام هفته نامه ندای ملکان با مدیر مسئولی دکتر میکائیل صفایی از چهره های تاثیر گذار و موجّه استان آذربایجان شرقی در ملکان فعالیت می کرد، با دریافت مجوزهای لازم، در شمالغرب کشور فعالیت جدیدی را آغاز کرده است.

ویژه نامه ولائیون

ویژه نامه ولائیون

جمعه 28 اسفند 1388

به مناسبت فرا رسیدن ایام عید نوروز و آغاز سفرهای مردمی به سرزمین های نور ایران اسلامی ویژه نامه داخلی ولائیون پایگاه مقاومت بسیج طلاب و روحانیون حوزه علمیه سفیران هدایت تبریز به سرپرستی مجتبی مظلومی مراغه ای منتشر شد.

هم اکنون می توانید فایل الکترونیکی را از لینک ذیل دریافت کنید.

ولائیون به سرپرستی مظلومی مراغه ای منتشر شد

ولائیون به سرپرستی مظلومی مراغه ای منتشر شد

جمعه 28 اسفند 1388

به مناسبت فرا رسیدن ایام عید نوروز و آغاز سفرهای مردمی به سرزمین های نور ایران اسلامی ویژه نامه ولائیون کاری از پایگاه مقاومت بسیج طلاب و روحانیون حوزه علمیه سفیران هدایت تبریز منتشر شد.

صوت | اربعین حسینی ۱۳۸۸

صوت | اربعین حسینی ۱۳۸۸

پنجشنبه 15 بهمن 1388

موضوع سخنرانی : فضیلت اربعین

تاریخ سخنرانی : ۱۵ بهمن ۱۳۸۸

مکان سخنرانی : مسجد امام حسن (ع) شهرک امیر کبیر مراغه

مدت صوت : ۱۱:۱۲