MARAGHEHEI.IR – گروه جهادی شهدای آهق مجوز رسمی فعالیت گرفت.به گزارش MARAGHEHEI.IR، گروه جهادی شهدای آهق که پیش از این با نام گروه جهادی سیدالشهدا (ع) اقدام به فعالیت می کرد با نام گروه جهادی شهدای آهق ثبت رسمی شده و موفق به دریافت مجوز رسمی فعالیت از سوی سازمان بسیج سازندگی آذربایجان شرقی شد. گروه جهادی شهدای آهق (سیدالشهداء) از ابتدای اسفند سال گذشته (98) با شیوع و گسترش ویروس کرونا فعالیت خود را آغاز کرده و تاکنون مبلغی بالغ بر 700 میلیون ریال کمک نقدی و بسته معیشتی، بهداشتی بین نیازمندان…
گروه جهادی شهدای آهق ثبت رسمی شد

MARAGHEHEI.IR – گروه جهادی شهدای آهق مجوز رسمی فعالیت گرفت.

به گزارش MARAGHEHEI.IR، گروه جهادی شهدای آهق که پیش از این با نام گروه جهادی سیدالشهدا (ع) اقدام به فعالیت می کرد با نام گروه جهادی شهدای آهق ثبت رسمی شده و موفق به دریافت مجوز رسمی فعالیت از سوی سازمان بسیج سازندگی آذربایجان شرقی شد.

گروه جهادی شهدای آهق (سیدالشهداء) از ابتدای اسفند سال گذشته (98) با شیوع و گسترش ویروس کرونا فعالیت خود را آغاز کرده و تاکنون مبلغی بالغ بر 700 میلیون ریال کمک نقدی و بسته معیشتی، بهداشتی بین نیازمندان و آسیب دیدگان از کرونا توزیع نموده است.

توزیع بسته حمایت معیشتی، کمک نقدی به نیازمندان و آسیب دیدگان از کرونا، توزیع غذای گرم و نان آماده از جمله فعالیت های گروه جهادی در 4 ماه تشکیل این گروه است.

گروه جهادی شهدای آهق فعالیت خود را در سه روستای محروم آهق، حاجی کرد و طالبخان مراغه را تداوم داده و با ضدعفونی معابر، ایجاد پایگاه پایش سلامت، توزیع ماسک و ضدعفونی کننده قدمی در ارتقای سلامت در دوران کرونایی نموده است.

گروه جهادی شهدای آهق با مسئولیت حجت الاسلام والمسلمین مجتبی مظلومی در حال خدمات رسانی بوده و موفق به دریافت مجوز شماره 3986001626006 از سوی سازمان بسیج سازندگی استان آذربایجان شرقی شد.