حجت الاسلام مجتبی مظلومی مراغه ای؛ عصر امروز در جمع مردم انقلابی روستای آغجه بولاغ مراغه  که به همت جمعی از مردم انقلابی برگزار می شد، به تببین لزوم انتخاب فرد اصلح در انتخابات پرداخت.روستای آغجه بولاغ مراغه,همایش بصیرت انتخاباتی,
هر جا کارها انقلابی انجام شده، پیروز شدیم

حجت الاسلام مجتبی مظلومی مراغه ای؛ عصر امروز در جمع مردم انقلابی روستای آغجه بولاغ مراغه  که به همت جمعی از مردم انقلابی برگزار می شد، به تببین لزوم انتخاب فرد اصلح در انتخابات پرداخت.

حجت الاسلام مظلومی مراغه ای با حضور در جمع خودجوش مردم منطقه محروم آغجه بولاغ شهرستان ویژه مراغه با بیان راههای برون رفت از وضع سخت بیکاری، گرانی و تورم گفت: امروز همه مشکلات موجود حاصل بی تدبیری ما در گذشته است، رای کورکورانه موجب می شود تا امروز ما با نبود کار مواجه شویم، رای بی خودی موجب می شود تا امروز کمر کشاورز و دامپرور شکسته شود.

وی ادامه داد: متاسفانه افرادی که با شعار تدبیر و امید آمدند حاصل دسترنج کشاورزان عزیز را با بی تدبیری نابود کردند، طبق آمارهایی که اعلام می کنند ۱۷۰۰ تن سیب زمینی را در استان فارس که کشاورز با هزار آرزو و امید آن را کاشته تا بر سر سفره مردم برود با بی تدبیری مسئولین رده بالای دولتی مستحلک می شود.

ایشان افزودند: طبق اغلام دبیر کل انجمن خرمای ایران، تعاون روستایی خرماها را که با بی تدبیری گندیده بود مستهلک کردند، در مورد گندم هم به همین منوال بوده است، ۳۰ هزار تن گندم در استان گلستان فاسد از بین برده شد، اینها همه از بی تدبیری بوده است.

مظلومی مراغه ای درباره صنعت هسته ای کشورمان تصریح کرد: ما شهید علی محمدی ها و شهید احمدی روشن ها دادیم تا صنعت هسته ای کشورمان احیا شود، اما متاسفانه پای میز مذاکرات رفتیم تا هم چرخ سانتیرفیوژها بچرخد هم چرخ اقتصاد مردم، ولی نه چرخ اقتصاد چرخید و نه چرخ صنعت هسته ای.

ایشان درباره انتخاب اصلح گفت: در مسئله انتخابات حساسیت داشته باشیم، افراد انقلابی در طول ۳۸ ساله نظام مقدس اسلامی هم جرخ اقتصاد مملکت را چرخاندند و هم صنعت های هسته ای را، حساسیت در انتخابات یعنی رای به افراد انقلابی، چون هر جا کارها انقلابی انجام شده، پیروز شدیم، افراد انقلابی که در طول ۳۸ ساله نظام هیچ لکه سیاهی در کارنامه شان وجود ندارد.

وی در رابطه با اشتغال تصریح کرد: طبق قانون و قولی که داده بودند باید ۱ میلیون شغل هرساله ایجاد می شد ولی ما می بینیم کارخانه های بزرگی همچون ارج، آزمایش، ایران چوب و صدها کارگاه و کارخانه بزرگ و کوچک تعطیل شده و سرپرستان خانوارها از شغل هایشان بیکار شده و بحرانی به نام بیکاری و نبود اشتغال را در کشور ایجاد کرده است.

وی با معرفی کاندیدای اصلح ادامه دادند: امروز در کارنامه ۱۴ ماهه حجت الاسلام رئیسی در آستان قدس رضوی نگاه می کنیم و می بینیم که تحول های فراوانی در خراسانهای رضوی، شمالی و جنوبی ایجاد شده است، کارنامه ای که در آن تفکری برای کاندیداتوری ریاست جمهوری وجد نداشته است و همه اش در جهت رضای پرردگار متعال بوده است، امروز خیل عظیم دوستداران و نخبگان کشوری از حجت الاسلام والمسلمین سید ابراهیم رئیسی دعوت کردند و ایشان نیز قبول کردند تا خدمتی در جهت رفع محرومیت و ایجاد اشتغال در کشور نمایند.

ایشان ادامه دادند: کلید برون رفت از بحران حاضر دست خود ماست، ما نه می خواهیم به عقب بازگردیم و نه می توانیم وضعیت موجود را تحمل کنیم، امروز تغییری می خواهیم که به نفع مردم باشد.

حجت الاسلام مظلومی در پایان با ابراز امیدواری از پیروزی انقلابیون در انتخابات گفت: ما امیدوار هستیم که فردی ولایتمدار و انقلابی که در طول انقلاب خدمات گرانبهایی را انجام داده با پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری به صدای مستضعفین و محرومین پاسخی درخور داده و رفع محرومیت را رقم بزند انشاءلله.