به مناسبت هفته بسیج نشست روشنگری مادران مقابله با جنگ نرم در پایگاه خواهران روستای مردق مراغه با حضور مربی صالحین حجت الاسلام مظلومی مراغه ای برگزار شد.به گزارش MARAGHEHEI.IR، در نخستین روز هفته بسیج حجت الاسلام مظلومی مراغه ای با حضور در پایگاه خواهران روستای مردق شهرستان مراغه درباره استراژی جنگ نرم توسط دشمن روشنگری کرد. حجت الاسلام و المسلمین مظلومی مراغه ای ضمن تسلیت اربعین حسینی و تبریک هفته بسیج با اشاره به سالروز تشکیل بسیج مستضعفین گفت: ۵ آذر یادآور صدور فرمان حضرت امام خمینی (ره) برای…
هدف دشمن ترویج بد حجابی و منحرف ساختن افکار مردان است

به مناسبت هفته بسیج نشست روشنگری مادران مقابله با جنگ نرم در پایگاه خواهران روستای مردق مراغه با حضور مربی صالحین حجت الاسلام مظلومی مراغه ای برگزار شد.

به گزارش MARAGHEHEI.IR، در نخستین روز هفته بسیج حجت الاسلام مظلومی مراغه ای با حضور در پایگاه خواهران روستای مردق شهرستان مراغه درباره استراژی جنگ نرم توسط دشمن روشنگری کرد.

حجت الاسلام و المسلمین مظلومی مراغه ای ضمن تسلیت اربعین حسینی و تبریک هفته بسیج با اشاره به سالروز تشکیل بسیج مستضعفین گفت: ۵ آذر یادآور صدور فرمان حضرت امام خمینی (ره) برای تشکیل بسیج ۲۰ میلیونی مستضعفین هست، تشکیل این بسیج حماسه هایی را برای کشور به وجود آوردکه در عرصه جنگ سخت پیروز میدان نبرد شد، امروز بسیج احساس می کند که باید در عرصه جنگ نرم نیز با اتکا به ایمان و اراده خانواده های ایرانی پیروز نبرد باشد.

ایشان خاطرنشان کردند: ترویج بد حجابی، اشاعه بی بند و باری در میان زنان که ستون اصلی خانواده هستند از مهمترین هدف دشمن هست و در این راه دو مقوله مهم یعنی عفت زنان و غیرت مردان را در تیررس خود قرار داده است.

مظلومی ادامه داد: امام خمینی (ره) گفتند: از دامن زن، مرد به معراج می رود، این سخن توجه ویژه به جایگاه زن در خانواده هست، زنان باید بر اساس خانواده ایرانی-اسلامی ارزشهای دینی را در تربیت فرزند سرلوحه کار خود قرار داده و این مهم را در خانواده های خویش نهادینه کنند.

وی افزود: متاسفانه برخی زنان با الگوگیری از زنان غربی ارزشهای اسلامی را کاملاً از بین برده و بی بند و باری های موجود در جامعه را رقم زدند.

مظلومی با ارائه تعریف از جنگ نرم ادامه داد: جنگ نرم یکی از کارآمدترین، کم هزینه ترین، خطرناک ترین و در عین حال پیچیده ترین نوع جنگ علیه امنیت ملی هست، که نقش زنان در مقابله با این جنگ بی بدیل است.

 ایشان با اشاره به چگونگی مقابله با این جنگ خاطرنشان کرد: حذف ماهواره به نظر ضروری می رسد چون دشمن با این وسیله به آسانی پشت بام خانه های ما را احاطه کرده است، تحقیق در مورد هر سخنی که شنیده می شود نیز از ضروریات مقابله با جنگ نرم هست.

لازم به ذکر است که در ابتدای این نشست سرهنگ رضا سامی، فرمانده سپاه ناحیه مراغه به ایراد سخن پرداختند.