دعوت مردم به حضور در انتخابات کاری شایسته است و هر کس که عاشق نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است، باید دیگران را برای حضور در پای صندوق های رای دعوت کند.سیداحمد علم الهدی,انتخابات ریاست جمهوری,امام جمعه مشهد,
شیوه بیان امام جمعه مشهد مناسب نیست

دعوت مردم به حضور در انتخابات کاری شایسته است و هر کس که عاشق نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است، باید دیگران را برای حضور در پای صندوق های رای دعوت کند.

متاسفانه برخی از ماها سخنانی را مطرح می کنیم که مایه بی حرمتی به اسلام و مردم می شود، سخنان دیروز امام جمعه مشهد مقدس که در جوار بارگاه ملکوتی حضرت امام رضا (ع) به ایراد سخن می پرداخت ، بیاناتی را ایراد نموده اند که انتظاری از چنین شخصیتی وجود نداشت. ما هر قدر منابع اسلامی را گشتیم به مطلبی که ایشان استنباط کرده اند و فرموده اند : هر کس در انتخابات شرکت نکند به جهنم رفتنش قطعی است ، شیوه های مختلفی برای دعوت مردم به پای صندوق های رای وجود دارد ، این رسم دعوت از مردم فهیم ایران اسلامی نیست. مردم ایران دین خود را به نظام و انقلاب انجام داده اند ، این مردم حماسه های فراوانی آفریده اند و اینک نیز در انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر حماسه بهتر از گذشته به یادگار خواهند گذاشت. امیدواریم امام جمعه محترم مشهد که ما ایشان را به تقوا ، زهد و پارسایی می شناسیمش از سخنان دیروز خود در خطبه های نماز جمعه برگردند.