در آغاز سال جدید هجری شمسی حجت الاسلام مظلومی مراغه ای با مردم غیور روستای آهق دیدار صمیمانه ای داشتندبه گزارش MARAGHEHEI.IR، با آغاز سال جدید و فصل رویش و سرسبزی حجت الاسلام مظلومی با مردم فهیم و غیور روستای آهق در مسجد جامع دیدار کرده و به گفتگو نشست. در این دیدار صمیمانه که عصر امروز، با حضور کثیری از مردم آهق، قبل از نماز مغرب و عشاء برگزار شد، حجت الاسلام و المسلمین مجتبی مظلومی مراغه ای به ایراد سخن پرداخت. حجت الاسلام مظلومی در این نشست با تبریک عید سعید نوروز و آغاز سال جدید، با اشاره به…
سخنرانی در دیدار نوروزی به مناسبت آغاز سال ۱۳۹۶

در آغاز سال جدید هجری شمسی حجت الاسلام مظلومی مراغه ای با مردم غیور روستای آهق دیدار صمیمانه ای داشتند

به گزارش MARAGHEHEI.IR، با آغاز سال جدید و فصل رویش و سرسبزی حجت الاسلام مظلومی با مردم فهیم و غیور روستای آهق در مسجد جامع دیدار کرده و به گفتگو نشست.

در این دیدار صمیمانه که عصر امروز، با حضور کثیری از مردم آهق، قبل از نماز مغرب و عشاء برگزار شد، حجت الاسلام و المسلمین مجتبی مظلومی مراغه ای به ایراد سخن پرداخت.

حجت الاسلام مظلومی در این نشست با تبریک عید سعید نوروز و آغاز سال جدید، با اشاره به تلخی ها و شیرینی های سال گذشته گفت: هر سالی که آغاز می شود مملو از تلخی و شیرینی هست در سالی که آغاز کرده ایم برای همه آرزوی شادی و سلامتی و طول عمر دارم و از درگاه خداوند متعال خواستارم تا عیدیانه امسالمان را ظهور بقیه الله الاعظم ارواحنا له الفدا قرار دهد، انشالله.

وی افزود: در سال پیش رو مردم باید حماسه ای دیگربیافرینند و آن حماسه حضور در پای صندوق رأی و انتخاب رئیس جمهور و شوراهای اسلامی شهر رو روستا است که این خود پاسخ دندان شکنی به دشمنان اسلام و ایران است، حماسه مهم دیگر که در روزهای پایانی اردیبهشت ماه سال جاری برگزار می شود انتخابات میاندوره ای مجلس شورای اسلامی در چهار حوزه انتخابیه بندرلنگه، اصفهان، اهر و هریس و حوزه انتخابیه مراغه، عجبشیر، سراجو و قلعه چای هست، که از اهمیت مهمی برخوردار است.

مظلومی ادامه داد: حوزه مراغه و عجبشیر که در آن زندگی می کنیم، در اردیبهشت سال گذشته با از دست دادن نماینده فقید خویش مرحوم دکتر محمد علی حسین زاده صندلی سبز بهارستانش خالی هست و باید به این مهم دقت بیشتری کرده و به شاخصه های انتخاب اصلح دقت کند.

حجت الاسلام مظلومی با اشاره به شعار اقتصاد مقاومتی گفت: امسال مقام معظم رهبری شعار سال را اقتصاد مقاومتی: تولید، اشتغال انتخاب کردند همانگونه که مستحضر هستید سال گذشته نیز شعار سال را اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل انتخاب کرده بودند، شعار امسال پیام دارد و آن پیام این است که هنوز اقتصاد مملکت دارای شکاف و مشکل هست، هنوز ایجاد اشتغال به نقطه مطلوبی نرسیده، هنوز بخش تولید در کشور مشکل دارد، هنوز مردم با مشکلات معیشتی دست و پنجه نرم می کنند، مسئولین و کسانیکه می توانند اقتصاد مملکت را شکوفا کنند باید دقت کنند و تمام تلاش خود را به کار گیرند تا این مشکلات حل شود.

مظلومی در ادامه افزود: تمام کسانیکه می توانند اقتصاد را از این منجلاب گیر کرده نجات دهند باید پا در عرصه بگذارند، جوانان با مشکل نبود اشتغال مواجه هستند، کالاهای مرغوب کشورمان در انبارها جا خشک کرده و محصولات سایر کشورها بازار را قبضه کرده هست، صاحب نظرهای اقتصادی ایده بدهند و هر چه سریعتر مشکل را حل کنند.

حجت الاسلام مظلومی در پایان از حضور همه عزیزان تقدیر و تشکر کرد.