سالروز آزادسازی خرمشهر نماد غیرت و جاودانگی ملت ایران است آزادی خرمشهر,
سالروز آزادسازی خرمشهر نماد غیرت و جاودانگی ملت ایران است

سالروز آزادسازی خرمشهر نماد غیرت و جاودانگی ملت ایران است

امروز سوم خرداد، سالروز آزادسازی خرمشهر ، شهر خون و شهر هزاران عاشق شهید است، روزی که نشانگر غیرت پایمردانی هست که با رشادت های بی نظیر خود نگذاشتند ذره ای از خاک میهن اسلامی مان در اشغال نیروی های بعثی قرار گیرد.

سوم خرداد روز سربلندی میهن اسلامی هست ، سوم خردادی که پس از ۲۴ روز نبرد بی امان لشکر خدا آزاد شده و حقا که امام خمینی (ره) آن بزرگ مرد ایران اسلامی فرمودند که خرمشهر را خدا آزاد کرد، اگر انسان از دنیا دل ببرد و هر آنچه را که در این زمین صورت می پذیرد از سوی خدا بداند ، آزادی خرمشهر را نیز از خدا می داند.

امروز ما به برکت وجود بنیانگذاری همچون امام خمینی (ره) و رهبری همچون سید علی حسینی خامنه ای (مدظله العالی) باید به خود ببالیم ، اینکه دشمن نمی تواند به برکت خون شهدا و پایمردی مردانی بزرگ گوشه چشمی به کشور بیندازد خرسند و شاد باشیم.

در اوایل انقلاب اسلامی کشور ما با بحران های بسیاری از جمله تحمیل جنگ نابرابر مواجه بوده است که الحمدلله از این مرحله به برکت خون شهدا پیروز و سربلند بیون آمدیم ، امروز دشمن با تحمیل تحریم های نابرابر می خواهد کشور را از پای در آورد اما بداند که باز به برکت خون شهدای هسته ای و مدافعین حرم نمی تواند در نقشه های خود پیروز شود چرا که ما با وحدت کلمه تمام قدمها را دوشادوش هم خواهیم پیمود و از تحقق نقشه های دشمنان جلوگیری خواهیم نمود.

کلیدواژه ها: ,