به مناسبت هفته بسیج نشست روشنگری مادران مقابله با جنگ نرم در پایگاه خواهران حضرت فاطمه (س) کهجوق مراغه با حضور مربی صالحین حجت الاسلام مظلومی مراغه ای برگزار شد.به گزارش MARAGHEHEI.IR، در چهارمین روز هفته بسیج حجت الاسلام مظلومی مراغه ای با حضور در پایگاه خواهران حضرت فاطمه (س) روستای کهجوق شهرستان مراغه درباره استراژی جنگ نرم توسط دشمن روشنگری کرد. حجت الاسلام مظلومی مراغه ای در ابتدا با تسلیت ایام پایانی ماه صفر به مهم بودن ایام به خاطر وجود سه مناسبت خاص از جمله رحلت شهادت گونه پیامبر گرامی اسلام…
رد پای جنگ نرم در شبکه های ماهواره ای وجود دارد

به مناسبت هفته بسیج نشست روشنگری مادران مقابله با جنگ نرم در پایگاه خواهران حضرت فاطمه (س) کهجوق مراغه با حضور مربی صالحین حجت الاسلام مظلومی مراغه ای برگزار شد.

به گزارش MARAGHEHEI.IR، در چهارمین روز هفته بسیج حجت الاسلام مظلومی مراغه ای با حضور در پایگاه خواهران حضرت فاطمه (س) روستای کهجوق شهرستان مراغه درباره استراژی جنگ نرم توسط دشمن روشنگری کرد.

حجت الاسلام مظلومی مراغه ای در ابتدا با تسلیت ایام پایانی ماه صفر به مهم بودن ایام به خاطر وجود سه مناسبت خاص از جمله رحلت شهادت گونه پیامبر گرامی اسلام (ص) و شهادت امام حسن مجتبی (ع) و امام رضا (ع) ولی نعمت ایرانیان و همچنین تبریک ۵ آذر تشکیل بسیج مستضعفین توسط امام روح الله (ره) گفت: دشمن در ابتدای تشکیل بسیج با تحمیل ۸ سال جنگ نا عادلانه می خواست کشور را در بن بست قرار دهد، اما مادرانی مثل شما با تربیت فرزندانی دارای ایمان قوی نگذاشتند که دشمن طمعی در این کشور داشته باشد.

ایشان ادامه دادند: اکنون که دشمن در جنگ سخت توان قد علم کردن در مقابل ملت ایران ندارد سعی بر این دارد که با تحمیل جنگ نرم کم کم جامعه را به تباهی و سقوط بکشاند، جنگ نرم که جنگ واقعی است که هدف دشمن در آن ناکارآمد جلوه دادن نظام است.

مظلومی مراغه ای گفت: دشمن ۵ راهبرد مهم را برای تحقق اهداف خود دارد که این ۵ راهبرد در اصل تمام ساز و کارهای نظام اسلامی ما را در بر می گیرد، این راهبردها عبارتند از : انقلاب، نظام، دولت، جامعه، تمدن اسلامی که اگر دشمن به هر کدام از اینها بتواند دسترسی پیدا کند، در اهداف خود موفق عکمل کرده است، اینجاست که نقش مادرانی همانند شما وارد عمل شده و از دسترسی دشمنان جلوگیری می کند.

حجت الاسلام مظلومی افزود: دشمن به دنبال استحاله مدل خانواده است، دشمن می خواهد کم کم در نحوه پوشش، نحوه ارتباط و نحوه تعامل خانواده ها تغییر ایجاد کند، زندگی اسلامی را به شیوه زندگی غربی که هیچ گونه تعهدی نسبت به خانه و خانواده وجود ندارد تغییر دهد، اگر دشمن در هدف خود که همان استحاله خانواده است پیروز شود طولی نخواهد کشید که دولت اسلامی نیز اسحاله خواهد شد.

مربی صالحین ادامه داد: نقشه دشمن براندازی نظام است و تنگه واحد جنگ نرم، خانواده می باشد، یعنی دشمن خانواده ها را در تیررس خود قرار داده به شیوه کاملاً نامحسوس که افراد خانواده متوجه آن نیستند، دشمن پس از جلب اعتماد خانواده ایرانی با تحمیل ادبیات غیر صحیح سعی در دگرگونی ذهنی مخاطبان خود دارد، باید خانواده های عزیز به خصوص شما خواهران و مادران عزیز توجه کنید که رد پای جنگ نرم در شبکه های ماهواره ای وجود دارد و این خطری بزرگ در پشت بام خانه های ماست.

مظلومی افزود: طی آمارهای اعلامی غیر رسمی ۳۰۰ ماهواره کل کره خاکی که ما در آن زندگی می کنیم را احاطه می کند که حدود ۱۱۶ ماهواره شبکه های فارسی زبان را پشتیبانی می کند، ۱۶۰ شبکه ماهواره ای مستقیماً با فیلم های طولانی بالای دویست قسمت خانواده های ایرانی را زیر نظر دارد، ما برای پیروزی در هر جنگی باید هدف دشمن را بشناسیم امروز ما به کمک منویات مقام معظم رهبری مدظله العالی این هدف دشمن را شناخته ایم که این ۵۰% راه است و ۵۰% باقی مانده هم مقابله با آن است که در برخی موارد دست شما مادران برای کمک نیاز هست.

مظلومی ادامه داد: سبک زندگی ما مشخص است و دشمن این سبک زندگی را در تیررس قرار داده که به نمونه های مهم آن اشاره می کنم، عشق، علاقه، ایثار، صداقت، محبت، شرافت و عزت که باید مواظب این موارد باشیم.

حجت الاسلام مظلومی ضمن تاکید احترام به والدین گفت: یکی از سبک زندگی های اسلامی ما احترام به بزرگترها به خصوص پدران و مادران است، که به این مهم توجه کنید و بدانید که برای رسیدن به خوشبختی در دنیا و آخرت باید به پدران و مادران خود احترام بگذارید.

در پایان این نشست به تعدادی از سوالات پاسخ داده شد.