گرامیداشت دهه مبارک فجر و شرکت در راهپیمایی ۲۲ بهمن مصداق پایبندی به آرمانهای انقلاب اسلامی و تجدید میثاق با خون شهدا هست.انقلاب اسلامی ایران، پاسخ قاطع و لبیک محکم ملت صبور و همیشه در صحنه ی ایران به دعوت امام راحل (ره) بود، برای رهایی ابدی از سلطه استعمار، ظلم و بیداد نظام های شاهنشاهی و قیام فراگیر ملت برای دستیابی به حقوقِ حقیقی، کرامت و انسانیت بود. یوم‌الله 22 بهمن، تجلی ولایت مداری، خود باوری، ظلم ستیزی، مردم سالاری و عدالت خواهی ملت بزرگ ایران به رهبری معمار کبیر انقلاب اسلامی حضرت…
دعوت به حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن چهل و یکمین سالگرد انقلاب اسلامی

گرامیداشت دهه مبارک فجر و شرکت در راهپیمایی ۲۲ بهمن مصداق پایبندی به آرمانهای انقلاب اسلامی و تجدید میثاق با خون شهدا هست.

انقلاب اسلامی ایران، پاسخ قاطع و لبیک محکم ملت صبور و همیشه در صحنه ی ایران به دعوت امام راحل (ره) بود، برای رهایی ابدی از سلطه استعمار، ظلم و بیداد نظام های شاهنشاهی و قیام فراگیر ملت برای دستیابی به حقوقِ حقیقی، کرامت و انسانیت بود.

یوم‌الله 22 بهمن، تجلی ولایت مداری، خود باوری، ظلم ستیزی، مردم سالاری و عدالت خواهی ملت بزرگ ایران به رهبری معمار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) و پیروزی ملتی مسلمان و متکی به آرمان های اسلام و انقلاب است که یاد و خاطره حماسه سازان آن، هرگز از صفحات تاریخ و ذهن مردم ایران محو و زدوده نخواهد شد.

پروردگار متعال را شاکریم که نهال انقلاب، در پنجمین دهه از عمر گرانبهای خود، به درختی تنومند و پربار مبدل شده و دیگر، گزند و آفات کذایی شرق و غرب عالم تأثیری در رشد و بالندگی آن ندارد.

در آستانه چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، سال "رونق تولید" و در روزهایی که قلب های همه آزادی خواهان و ظلم ستیزن جهان، نسبت به ترور ناجوانمردانه سردار شهید حاج قاسم سلیمانی و همرزمانش همچنان مالامال از بغض و نفرت است، از آحاد ملت شریف ایران دعوت می‌ نمایم تا با گام های محکم و عزمی پولادین و اراده ای استوار با حضور در راهپیمایی 22 بهمن ماه، علیه دشمنان قسم خورده اسلام و انقلاب همچون گذشته به پا خیزند و به دنیا ثابت کنند، پاسدار آرمان های امام راحل (ره) و مرزبان حریم اسلام و انقلاب هستند.

راهپیمایی 22 بهمن امسال همچون گذشته، نمایش اقتدار و اراده ملت ایران هست، همچنین حضور در راهپیمایی نشان از آمادگی همگانی برای شرکت پرشور در انتخابات پیش رو می باشد.