شرکت در انتخابات یک وظیفه شرعی و حق مسلم هر ایرانی هست، حضور در انتخابات موجبات یاس دشمنان قسم خورده را فراهم می کند.انتخابات 98,انتخابات,مجلس شورای اسلامی,
حضور در انتخابات زمینه یاس دشمنان را فراهم خواهد کرد

شرکت در انتخابات یک وظیفه شرعی و حق مسلم هر ایرانی هست، حضور در انتخابات موجبات یاس دشمنان قسم خورده را فراهم می کند.

نزدیک 300 هزار خون به ناحق ریخته جوانان این مرز و بوم در جبهه های جنگ علیه دشمنان ایران اسلامی است، مردم ایران با حضور در پای صندوق های رای سیلی محکمی به صورت دشمنان و معاندان نظام خواهند زد، در طول چهار دهه شکوهمند انقلاب اسلامی نزدیک 38 انتخابات برگزار شده و هربار با شکوه وصف ناپذیری اجرا شده و این بار نیز به برکت خون شهید حاج قاسم سلیمانی و همرزمانش انتخابات رونق بیشتر و بهتری خواهد داشت.

مجلس یکی از ارکان مهم کشور و از اهمیت بالایی برخوردار است، قهر از صندوق رای همانند انتخاب بد هست، هر چه انتخابات با شکوه تر و گسترده تر برگزار شود، اتحاد و همدلی در کشور افزایش خواهد داشت.

بی شک با حضور گسترده در 2 اسفند حماسه ای دیگر رقم خواهد خورد، یک مجلس قوی، جوان و انقلابی تشکیل شده و موجبات یاس و نامیدی دشمنان را فراهم می کند.

اینجانب به تبعیت از رهبرم، همه مردم انقلابی، مومن و متدین را به حضور در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی دعوت می نمایم.

 

مجتبی مظلومی
مدیرمسئول پایگاه خبری صافی