نشست روشنگری با موضوع تشیع لندنی، در حسینیه شاهد مراغه برگزار شد.به گزارش MARAGHEHEI.IR، حجت الاسلام مظلومی مراغه ای با حضور در حسینیه شاهد مراغه؛ درباره شیعه انگلیسی و تشیع لندنی روشنگری کرد. حجت الاسلام والمسلمین مظلومی ضمن تبریک فرا رسیدن اعیاد ماه ذی الحجه، این ایام را ایام بندگی توصیف کرده و گفت: مهمتریم رویدادی که در ماه ذی الحجه وجود دارد، ایام امامت مولی الموحدین امیرالمومنین علی علیه السلام هست و هر شیع وظیفه دارد تا مروج مساله غدیر خم باشد. وی ادامه داد: امام خمینی (ره) در اوایل انقلاب…
تشیع لندنی خطری جدی برای کشورهای اسلامی

نشست روشنگری با موضوع تشیع لندنی، در حسینیه شاهد مراغه برگزار شد.

به گزارش MARAGHEHEI.IR، حجت الاسلام مظلومی مراغه ای با حضور در حسینیه شاهد مراغه؛ درباره شیعه انگلیسی و تشیع لندنی روشنگری کرد.

حجت الاسلام والمسلمین مظلومی ضمن تبریک فرا رسیدن اعیاد ماه ذی الحجه، این ایام را ایام بندگی توصیف کرده و گفت: مهمتریم رویدادی که در ماه ذی الحجه وجود دارد، ایام امامت مولی الموحدین امیرالمومنین علی علیه السلام هست و هر شیع وظیفه دارد تا مروج مساله غدیر خم باشد.

وی ادامه داد: امام خمینی (ره) در اوایل انقلاب اسلامی، به مسأله اسلام آمریکایی اشاره نمود و چندی پیش نخبگان جامعه به خصوص مقام معظم رهبری، از تهدیدی به اسم تشیع لندنی پرده برداشتند، تشیعی که از لندن با حمایت سرویس های اطلاعاتی انگلستان ترویج می شود تا بذر تفرقه و نفاق را در کشورهای اسلامی بپاشند.

ایشان ادامه دادند: تشیع لندنی با هزینه های سنگین تبلیغاتی پیوند میان شیعه با خشونت طلبی و افراطی گری را ترویج می دهد و این تهدید از مهمترین خطرها برای کشورهای اسلامی است.

مظلومی گفت: در کل ما دو نوع عزاداری داریم، یک نوع عزاداری و روضه رسمی که یزید پس از شهادت امام حسین (علیه السلام) برگزار کرد و یک نوع عزاداری و روضه حقیقی که حضرت زینب (سلام الله علیها) آن را خواند، امروز هم در جامعه دو تیپ عزاداری و مداحی ترویج می شود که یکی زینبی هست و دیگری یزیدی و ما باید با شناخت کامل روضه زینبی را انتخاب کنیم.