پیام تسلیت در پی شهادت مظلومانه مجاهد فی سبیل الله شهید سردار سپهبد قاسم سلیمانیقاسم سلیمانی,پیام تسلیت,
تسلیت شهادت سپهبد قاسم سلیمانی

پیام تسلیت در پی شهادت مظلومانه مجاهد فی سبیل الله شهید سردار سپهبد قاسم سلیمانی

بسم الله الرحمن الرحیم

مِنَ الْمُؤْمِنِینَ رِجَالٌ صَدَقُوا مَا عَاهَدُوا اللَّهَ عَلَیْهِ ۖ فَمِنْهُمْ مَنْ قَضَىٰ نَحْبَهُ وَمِنْهُمْ مَنْ یَنْتَظِرُ ۖ وَمَا بَدَّلُوا تَبْدِیلًا.

با تاسف و تاثر فراوان شهادت سردار بزرگ اسلام، مجاهد سرافراز، سپهبد حاج قاسم سلیمانی را صبح امروز در کمال ناباوری شنیدم، هر لحظه آرزو می کنم که از خواب بیدار شوم و بدانم این خبر واقعیت ندارد.

سردار قاسم سلیمانی همه دوران زندگی خود را وقف اسلام و خدمت به مردم و پاسداری از ارزش های اسلامی نمود و با پیروی از مکتب نورانی اهل بیت در نبرد با دشمنان اسلام و تروریست‌های خائن و کج اندیشان مذهبی در صف اول مبارزه بود.

بزودی دشمنان خبیث و قسم خورده و عاملان و قاتلان این شهیدوالامقام چنان سیلی محکمی خواهند خورد که صدای آن در تمام جهان به گوشخواهد رسید.

اینجانب شهادت این مجاهد بزرگ و تعدادی از هم رزمانش به ویژه شهید ابو مهدی المهندس را به محضر مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و همه آحاد ملت ایران و خانواده محترم آن شهید بزرگوار تسلیت عرض نموده و نصرت اسلام و عزت و سرافرازی ملت عزیز را در ظل عنایات حضرت بقیه الله الاعظم عجل الله تعالی فرجه الشریف از خداوند متعال مسئلت دارم.

مجتبی مظلومی
مدیرمسئول پایگاه خبری صافی

کلیدواژه ها: , ,