پیام تسلیت در پی شهادت زائران اربعین و حادثه قطار در سمنانإِنا لله وَ إِنا إِلِیهِ رَاجِعُون ملت شریف ایران در آخرین روزهای ماه صفر و پس از برگزاری باشکوه مراسم اربعین حضرت سیدالشهداء (علیه السلام)، در پی دو حادثه داغدار شدند. در حادثه نخست که در عراق رقم خورد تعدادی از زائران اربعین اباعبدالله الحسین (علیه السلام)، مظلومانه به شهادت رسیدند و در حادثه دیگر با تصادف دو دستگاه قطار در استان سمنان جمعی از هموطنانمان که اغلب زائران حضرت علی ابن موسی الرضا (علیه السلام) بودند، مجروح و کشته شدند. از درگاه…
تسلیت در پی شهادت زائران اربعین و حادثه قطار در سمنان

پیام تسلیت در پی شهادت زائران اربعین و حادثه قطار در سمنان

إِنا لله وَ إِنا إِلِیهِ رَاجِعُون

ملت شریف ایران در آخرین روزهای ماه صفر و پس از برگزاری باشکوه مراسم اربعین حضرت سیدالشهداء (علیه السلام)، در پی دو حادثه داغدار شدند.

در حادثه نخست که در عراق رقم خورد تعدادی از زائران اربعین اباعبدالله الحسین (علیه السلام)، مظلومانه به شهادت رسیدند و در حادثه دیگر با تصادف دو دستگاه قطار در استان سمنان جمعی از هموطنانمان که اغلب زائران حضرت علی ابن موسی الرضا (علیه السلام) بودند، مجروح و کشته شدند.

از درگاه خداوند متعال آروزی بهبود سریع مجروحان این دو حادثه دارم، همچنین مصیبت درگذشت جمعی از شیفتگان اهل بیت (علیها السلام) و هموطنان عزیز را به مقام معظم رهبری، ملت شریف ایران به ویژه خانواده محترم بازماندگان تسلیت گفته و از خداوند متعال برای بازماندگان طلب رحمت و غفران و برای خانواده آنها صبر و اجر مسئلت می نمایم.

کلیدواژه ها: ,