پیام تسلیت در پی ارتحال علم ربانی آیت الله حائری شیرازی (ره)بسم الله الرحمن الرحیم اذا مات العالم ثلم فی الاسلام ثلمه لایسدها شی با تأثر و اندوه فراوان، رحلت عالم جلیل القدر و استاد بزرگوارم حضرت آیت الله محی الدین حائری شیرازی را به خدمت بقیه الله الاعظم ارواحنا له الفدا، مقام معظم رهبری، شاگردان، دوستداران و بیت مکرّم ایشان تسلیت عرض می کنم. بی تردید فقدان این شخصیت ممتاز که عمر پر برکت خود را صرف اعتلای اسلام، تحکیم انقلاب اسلامی، علم آموزی و روشنگری دینی نمود، خلأیی ژرف برای بهره مندان از محضر…
تسلیت ارتحال علم ربانی آیت الله حائری شیرازی (ره)

پیام تسلیت در پی ارتحال علم ربانی آیت الله حائری شیرازی (ره)

بسم الله الرحمن الرحیم

اذا مات العالم ثلم فی الاسلام ثلمه لایسدها شی

با تأثر و اندوه فراوان، رحلت عالم جلیل القدر و استاد بزرگوارم حضرت آیت الله محی الدین حائری شیرازی را به خدمت بقیه الله الاعظم ارواحنا له الفدا، مقام معظم رهبری، شاگردان، دوستداران و بیت مکرّم ایشان تسلیت عرض می کنم.

بی تردید فقدان این شخصیت ممتاز که عمر پر برکت خود را صرف اعتلای اسلام، تحکیم انقلاب اسلامی، علم آموزی و روشنگری دینی نمود، خلأیی ژرف برای بهره مندان از محضر آن عالم بزرگ به شمار می آید.

اینجانب ضمن طلب علوّ درجات برای آن مجاهد فقید، صبر و اجر جزیل از ایزد منّان برای خانواده و دیگر ارادتمندان ایشان مسئلت دارم.

مجتبی مظلومی مراغه ای