فتح و ظفر نیروهای شجاع و فداکار عراقی در آزادسازی شهر موصل از وجود تکفیری های داعشی را تبریک و تهنیت عرض می‌کنیم.بسم الله الرحمن الرحیم فتح و ظفر نیروهای شجاع و فداکار عراقی در آزادسازی شهر موصل از وجود تکفیری های داعشی را تبریک و تهنیت عرض می‌کنیم. این پیروزی قاطع و مقتدرانه نیروهای حشدالشعبی و ارتش بر داعشیان خون ریز در موصل موجی از شادی، عزت و غرور برای تمام آزادی خواهان و مسلمانان جهان به ارمغان آورد. مردم عراق در ظل هدایت‌ها و رهنمود‌های مرجعیت شیعه به ویژه حضرت آیت الله…
تبریک در پی پیروزی رزمندگان عراقی در آزاد سازی موصل

فتح و ظفر نیروهای شجاع و فداکار عراقی در آزادسازی شهر موصل از وجود تکفیری های داعشی را تبریک و تهنیت عرض می‌کنیم.

بسم الله الرحمن الرحیم

فتح و ظفر نیروهای شجاع و فداکار عراقی در آزادسازی شهر موصل از وجود تکفیری های داعشی را تبریک و تهنیت عرض می‌کنیم.

این پیروزی قاطع و مقتدرانه نیروهای حشدالشعبی و ارتش بر داعشیان خون ریز در موصل موجی از شادی، عزت و غرور برای تمام آزادی خواهان و مسلمانان جهان به ارمغان آورد.

مردم عراق در ظل هدایت‌ها و رهنمود‌های مرجعیت شیعه به ویژه حضرت آیت الله العظمی سیستانی«دامت برکاته» و در پناه وحدت و همبستگی توانستند شهر موصل را آزاد کنند.

امروز فتوای هوشمندانه، تاریخی و سرنوشت‌ساز جهاد‌، در اثر مجاهدت‌ها و ایثارگری‌ها ثمر داد و نقش عظیم مرجعیت شیعه در ایجاد اتحاد و انسجام ملت و دولت، عراق را به مجد و اقتدار رساند.

بی‌شک نقش بی‌نظیر بسیج مردمی درساقط کردن پایتخت خود خوانده داعش برگ‌زرینی بر تاریخ مبارزات ملت عراق خواهد بود و جریان کفر داعشی در ادامه شکست‌های خود با سقوط و نابودی به گور مذلت و خواری خواهد افتاد.

اینجانب ضمن دعا برای تمامی رزمندگان اسلام، از تلاش‌های افتخارآمیز نیروهای حشد الشعبی، دولت، ارتش و ملت عراق تقدیر و تشکر نموده و از خداوند نصر و عزت مقاومت را در تمامی بلاد اسلامی خواستارم.

و السلام علیکم و رحمه الله و برکاته

طلبه انقلابی / مجتبی مظلومی مراغه ای

کلیدواژه ها: ,