پیام تبریک انتخاب دکتر علی علیزاده، به عنوان نماینده مجلس یازدهمبسم الله الرحمن الرحیم در چهل و دومین سال پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی، انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی با برگ برگ رای ملت همیشه در صحنه رقم خورد و اینک نوید تشکیل مجلسی قوی، جوان و انقلابی را می دهد. ملتی که در طول چهار دهه گذشته با تکیه بر باور، ایمان و اعتقاد راسخ جوانان این مروز و بوم با بزرگترین قدرت های جهان  دست و پنجه نرم کرده و پیروزی های بزرگی را بدست آورده است. ملتی که در طول این سالها در 8 سال دفاع مقدس، راهپیمایی…
تبریک انتخاب دکتر علی علیزاده، به عنوان نماینده مجلس یازدهم

پیام تبریک انتخاب دکتر علی علیزاده، به عنوان نماینده مجلس یازدهم

بسم الله الرحمن الرحیم

در چهل و دومین سال پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی، انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی با برگ برگ رای ملت همیشه در صحنه رقم خورد و اینک نوید تشکیل مجلسی قوی، جوان و انقلابی را می دهد.

ملتی که در طول چهار دهه گذشته با تکیه بر باور، ایمان و اعتقاد راسخ جوانان این مروز و بوم با بزرگترین قدرت های جهان  دست و پنجه نرم کرده و پیروزی های بزرگی را بدست آورده است.

ملتی که در طول این سالها در 8 سال دفاع مقدس، راهپیمایی ها و انتخابات خوش درخشیده و امروز انتظار دارد از وضعیت مطلوب معیشتی برخوردار باشد، جوانان این مرز و بوم با دارا بودن تحصیلات عالیه دانشگاهی بیکار هستند و امید دارند که با امکانات موجود این کشور که جزو غنی ترین کشورها از لحاظ معادن و انرژی هست، بدون داشتن کوچکترین دغدغه، زندگی راحتی داشته باشند، از تبعیض های بوجود آمده بیزارند و تفکر انقلابی و روحیه جهادی را از مسئولین خواهان هستند.

اینک که در این روزهای دل انگیز، انتخابات به صورت مطلوب در سراسر کشور برگزار گردید و نمایندگانی از طیف جوانان انقلابی به مجلس شورای اسلامی راه پیدا کردند بسیار مسرور و خوشحال هستند.

اینجانب از همه دست اندرکاران برگزاری انتخابات، علی الخصوص از کسانی که در شکل گیری روند مطلوب انتخاب اصلح در شهرستان های مراغه و عجبشیر تلاش کردند و از کسانی که با انصراف از کاندیداتوری راه را برای انتخاب فرزند انقلابی این شهرستان همت گماردند تشکر می نمایم.

همچنین انتخاب برادر عزیزم جناب آقای دکتر علی علیزاده را به عنوان منتخب مردم شهرهای مراغه، سراجو، عجبشیر و قلعه چای در مجلس شورای اسلامی را صمیمانه تبریک عرض نموده و امیدارم درسایه رهنمودهای مقام عظمای ولایت همواره درخدمت به امت اسلامی و میهن عزیز موفق و موید باشند.

حجت الاسلام مجتبی مظلومی
مدیرمسئول پایگاه خبری صافی