انتخابات اتفاق مهمی هست که سرنوشت سالهای آینده کشور را رقم می زند، اینک که در آستانه برگزاری دوازدهمین انتخابات ریاست جمهوری اسلامی ایران قرار گرفته ایم تحرکات و آرایش های سیاسی می تواند تغییرات مهمی در موج سواری کاندیداهای ریاست جمهوری داشته باشد.در گام نخست آنچه به نظر مهم می آید، دعوت از تمام اقشار مردمی برای حضور حداکثری در انتخابات ۲۹ اردیبهشت هست، در گام بعدی توجه به انتخاب اصلح هست که در طول ۳۸ ساله نظام مقدس اسلامی توسط امام راحل و مقام عظمای ولایت مطرح شده و توجه به آنها مهم می باشد. براساس…
انصراف دکتر قالیباف کاری انقلابی بود/ اتحاد انقلابیون در تجمیع رای به نفع رئیسی نقش بسزایی دارد

انتخابات اتفاق مهمی هست که سرنوشت سالهای آینده کشور را رقم می زند، اینک که در آستانه برگزاری دوازدهمین انتخابات ریاست جمهوری اسلامی ایران قرار گرفته ایم تحرکات و آرایش های سیاسی می تواند تغییرات مهمی در موج سواری کاندیداهای ریاست جمهوری داشته باشد.

در گام نخست آنچه به نظر مهم می آید، دعوت از تمام اقشار مردمی برای حضور حداکثری در انتخابات ۲۹ اردیبهشت هست، در گام بعدی توجه به انتخاب اصلح هست که در طول ۳۸ ساله نظام مقدس اسلامی توسط امام راحل و مقام عظمای ولایت مطرح شده و توجه به آنها مهم می باشد.

براساس معیار های بیان شده رئیس جمهور باید به اصول و موازین انقلاب و اسلام پایبند باشد، متعهد و متدین باشد، مردمی بوده و دربرابر تهدیدهای پوشالی دشمنان ایران و اسلام مقاومت نشان دهد و از هر گونه نرمش در عرصه بین اللمللی که موجب بی عزتی مردم ایران اسلامی می شود خودداری نماید، دوری از روحیه اشرافیگری باشد و مبارزه با فساد را عملاً سرلوحه کار خود قرار دهد.

پیش تر به خدمت همه بزرگواران از طریق کانال تلگرامی اعلام کرده بودیم که حمایت قاطعانه ای از حجت الاسلام والمسلمین سید ابراهیم رئیسی داریم، اینک که در این برهه حساس جناب آقای دکتر محمدباقر قالیباف به نفع سید محرومان از کاندیداتوری دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری اسلامی ایران کناره گیری کرده اند، ضمن تشکر از این بزرگوار جنبش نه به ۹۶% جان و قوت تازه ای به خود گرفت، اعلام انصراف دکتر قالیباف در اتحاد رای انقلابیون کمک بسزایی دارد.

ما ایمان داریم که حجت الاسلام رئیسی و دکتر قالیباف می توانند با کمک هم مشکلات و موانع پیش رو را از بین برده و آلام قشر مستضعف جامعه که در چند ساله گذشته با مشکلات عدیده اقتصادی مواجه بوده اند را تسکین دهند.

کاری که دکتر محمد باقر قالیباف کردند، واقعا کاری جهادی و انقلابی بود، بی شک همه انقلابیون ایران اسلامی سپاسگذار این حرکت جوانمردانه و از خود گذشتگی ایشان هستند و خواهند بود.