به گزارش MARAGHEHEI.IR، عصر امروز با حضور همه اعضای صندوق قرض الحسنه اشتغال روستای آهق جلسه انتخاب هیئت رئیسه صندوق برگزار و اعضای هیئت رئیسه با رأی اعضا انتخاب شدند.انتخابات هیئت رئیسه صندوق توسعه اشتغال روستای آهق که پیش از این در شهریور ماه سال جاری برگزار شده بود، برای بار دوم با از دنیا رفتن رئیس صندوق مرحوم حاج حسین شاهی، برگزار شد. در این جلسه که حجت الاسلام حسن قربانی مجری بنیاد برکت استان آذربایجان شرقی و همه اعضای فعلی و جدید صندوق حضور داشتند، انتخاب رئیس جدید صندوق برگزار شد و تغییراتی…
اعضای جدید صندوق اشتغال روستای آهق انتخاب شدند

به گزارش MARAGHEHEI.IR، عصر امروز با حضور همه اعضای صندوق قرض الحسنه اشتغال روستای آهق جلسه انتخاب هیئت رئیسه صندوق برگزار و اعضای هیئت رئیسه با رأی اعضا انتخاب شدند.

انتخابات هیئت رئیسه صندوق توسعه اشتغال روستای آهق که پیش از این در شهریور ماه سال جاری برگزار شده بود، برای بار دوم با از دنیا رفتن رئیس صندوق مرحوم حاج حسین شاهی، برگزار شد.

در این جلسه که حجت الاسلام حسن قربانی مجری بنیاد برکت استان آذربایجان شرقی و همه اعضای فعلی و جدید صندوق حضور داشتند، انتخاب رئیس جدید صندوق برگزار شد و تغییراتی در ترکیب اعضا به وقوع پیوست.

قابل ذکر است که اعضای هیئت رئیسه جدید به انتخاب اعضای صندوق به شرح ذیل می باشد:

از مجموع آرای اعضا، جناب آقای حجت الاسلام مجتبی مظلومی  با کسب اکثریت آرا  به عنوان رئیس صندوق، جناب آقای بایرم مهری به عنوان نایب رئیس صندوق ابقاء، جناب آقای حمید صدقی با کسب به عنوان حسابدار صندوق ابقاء و جناب آقای شهرام مهری به عنوان بازرس جدید صندوق انتخاب شدند.