فرهنگ نیوز با انتشار گزارشی با تیتر ” درخواست اختلاس گر بزرگ از دکتر روحانی ” به اشتباه فاحشی در انتشار تصویر فرد مزبور مرتکب شد.فرهنگ نیوز,اختلاس,منصور صادقی اصل,
اشتباه فرهنگ نیوز ، فرماندار مراغه را متهم ردیف اول اختلاس بزرگ نشان داد

فرهنگ نیوز با انتشار گزارشی با تیتر ” درخواست اختلاس گر بزرگ از دکتر روحانی ” به اشتباه فاحشی در انتشار تصویر فرد مزبور مرتکب شد.

فرهنگ نیوز خبرگزاری که بیشتر اخبار منتشره خود را از سایر سایت های معتبر ، همچون خبرگزاری مهر و فارس و … می گیرد امروز با انتشار خبری با تیتر ” درخواست اختلاس گر بزرگ از دکتر روحانی ” به اشتباه فاحشی در انتشار تصویر فرد مصاحبه شونده مرتکب شد.

فرهنگ نیوز که خبر خود را از خبرگزاری مهر مخابره کرده بود ، در انتشار تصویر مصاحبه شونده که به عنوان وکیل متهم ردیف اول پرونده فساد بزرگ بانکی با نام غلامعلی ریاحی مرتکب اشتباه شده و تصویر فرماندار فعلی شهرستان وی‍ژه مراغه ، آقای منصور صادقی اصل را به نمایش گذاشت.

در حالی که سایر منابع خبری در تصویر منتشره خود ، تصویر دکتر حسن روحانی رئیس جمهوری ایران اسلامی را نمایش می دهند و البته خالی از بیان نباشد که منبع ذکر شده در پانوشت فرهنگ نیوز خبرگزاری مهر می باشد که متن خبر در خبرگزاری مذبور یافت نشد.